Janneke de Jonge vertrekt als koster

Na vele jaren van trouwe dienst, stopt Janneke de Jonge als koster van de Mariakerk van ’t Zandt. Dat is heel jammer en tegelijk een reden om blij te zijn. Nee, niet blij dat ze stopt, maar voor alles wat ze gedaan heeft. Dat ze altijd onvermoeibaar en vrien­delijk klaar stond om de kerk weer in orde te ma­ken voor de dienst. Dat het altijd prettig was om samen te werken. En hoe gezellig het was om nog even mee te helpen met de afwas na het koffiedrin­ken. In de dienst van 15 december neemt Janneke officieel afscheid. Maar speciaal voor de kerst­avonddienst kostert zij nog even verder. In januari gaat zij met Willem en Marga verhuizen naar Delf­zijl.

Dankjewel voor alles wat je voor onze gemeente betekent!

Nieuwsbrief Vredekerk

Bijbelvers van de dag

Een vermaning lijkt op het moment zelf geen vreugde te brengen, slechts verdriet, maar wie erdoor gevormd is plukt er op den duur de vruchten van: een leven in vrede en gerechtigheid.

protestantse gemeente i.w. Vredekerk/Maarland