Ambulant predikant Vredekerk

We zijn verheugd dat wij per 1 oktober als ambulant predikant, ds. Pier Prins in ons midden mogen begroeten voor 18 uur per week. Pier heeft al wat vergaderingen bijgewoond en heeft ook reeds enkele gemeenteleden bezocht. Op zondag 6 november hebt u kennis kunnen maken met Pier en zijn echtgenote Ria tijdens de dienst waarin hij werd aangesteld in onze gemeente. (Een ambulant predikant is niet in dienst bij onze kerkgemeenschap en daarom wordt hij niet bevestigd, maar aangesteld.)

Pier zal meestal op maandag en dinsdag in onze gemeente aanwezig zijn. De woensdagen en donderdagen staan voor Assen ingepland, waar Pier ook ambulant predikant is voor 18 uur. Ook is het de bedoeling om ongeveer 1 x per maand in onze gemeente voor te gaan, te beginnen op 1e kerstdag.

De nieuwsbrief

Bijbelvers van de dag

Richt u op wat boven is, niet op wat op aarde is.

protestantse gemeente i.w. Vredekerk/Maarland