Digitale nieuwsbrief Vredekerk

Door de Coronacrisis kunnen we alweer 2 maan­den in de Vredekerk geen diensten meer houden. Het pastoraat is vrijwel stil gevallen en er zijn vrij­wel geen vergaderingen meer geweest. Om toch met u in contact te blijven wordt er daarom een Nieuwsbrief per e-mail verstuurd. Daarin kunt u het laatste nieuws over onze wijkgemeente, bijzon­derheden over de dienst de komende zondag en de liturgie van die dienst lezen. Bovendien vindt u ook de linken naar de uitzendingen van onze diensten op YouTube en Kerkomroep.  Het voordeel van deze digitale nieuwsbrief is dat hij het laatste stand van zaken weergeeft voordat hij verstuurd wordt. We zijn namelijk ook veel aan het improviseren.

U kunt zich opgeven voor deze nieuwsbrief via onze website www.pknvredekerkmaarland.nl. Rechts bovenin is een kader met de tekst “Nieuws­brief Vredekerk”. Daar kunt u uw e-mailadres in­vullen en dan kunt u klikken op “Verzenden”.  U ontvangt dan een engelstalig e-mailbericht met een link waarop u moet klikken. U bevestigt dan dat u het zelf was die dit e-mailadres heeft ingevoerd. Dat het bericht in het engels is opgesteld heeft te maken met de internetservice waar wij voor deze nieuwsbrief gebruik van maken. Deze heeft geen Nederlandse versie beschikbaar. Lukt u het niet om u op deze manier op te geven voor de nieuwsbrief dan kunt het ook doen via mij (predikant@pknvre­dekerkmaarland.nl)  of 0596-572929.

De Nieuwsbrief wordt ongeveer 1 keer in de week verstuurd

ds. Marco Roepers

De nieuwsbrief

Bijbelvers van de dag

Spreek voor hen die weerloos zijn, bescherm het recht van de vertrapten.

protestantse gemeente i.w. Vredekerk/Maarland