Fruit voor de voedselbank

Heeft u ook zo’n goede appeloogst? Hangen er in uw perenboom ook zoveel peren? Echter, wanneer deze fruitoogst voor u gewoonweg te veel is, denkt u dan eens aan de voedselbank! Er zijn namelijk in onze gemeente het Hogeland ongeveer 220 gezin­nen die onder het bestaansminimum leven en die daarom tweewekelijks een voedselpakket ontvan­gen van Voedselbank het Hogeland. In dat voedselpakket zit zo mogelijk ook fruit. Fruit dat heel vaak door mensen wordt aangeleverd uit hun oogstoverschot.  Wilt u ook onze voedselbank steunen door uw fruitoverschot te doneren, neem dan contact op via telefoonnummer 06-53589818. U mag uw fruit natuurlijk ook zelf komen brengen. Iedere woensdagochtend van 08.00 tot 12.00 kunt u terecht bij Voedselbank het Hogeland, Lombok 1 in Winsum.

De nieuwsbrief

Bijbelvers van de dag

Dus door te luisteren komt men tot geloof, en wat men hoort is de verkondiging van Christus.

protestantse gemeente i.w. Vredekerk/Maarland