Bierum-Holwierde-Krewerd & Spijk-Losdorp

Lekker Belangrijk (12-16)

Lekker Belangrijk gaat weer van start voor de jongeren! Kornelia en ik kijken er weer naar uit om jullie te ontmoeten voor een nieuw seizoen. We komen elke drie weken op zondag bij elkaar in het MFC (op dit moment is dat de voormalige Fiepko Coolmanschool). Bij Lekker Belangrijk leren we met elkaar over God, op een hele gezellige, leuke en ontspannen manier. Je bent van harte welkom! Ook als je niet elke zondag naar de kerk gaat, maar er wel meer over wil weten.

We beginnen om 11.30 uur.

Dit zijn alvast de data voor het najaar:

  • zondag 03 oktober
  • zondag 24 oktober
  • zondag 07 november
  • zondag 21 november
  • zondag 12 december

Hopelijk zien we jou ook!

Kornelia Keizer en Jake Schimmel (06-41745065, ds@jakeschimmel.nl).

To The Point (18+)

To The Point is een Bijbelstudiegroep voor jonge mensen in de leeftijd van 18 tot 30 jaar (en als je bijna 18 bent ben je ook van harte welkom!). Samen openen we de Bijbel, en gaan we in gesprek over wat geloven in onze tijd betekent. Het is ontspannen, gezellig én uitdagend!

Jake Schimmel (06-41745065, ds@jakeschimmel.nl).

De nieuwsbrief

Bijbelvers van de dag

Wie zaait op de akker van zijn aardse natuur, zal verderf oogsten, maar wie zaait op de akker van de Geest, oogst eeuwig leven.

protestantse gemeente i.w. Vredekerk/Maarland