Preek rooster

DagDatumTijdKerkgebouwVoorgangerOrganistKosterAutoBijzonderhedenNaamKleur
zondag02-06-20249:30Mariakerk ‘t ZandtMarion HartmanAb Gramsbergen   1ste na TrinitatisGroen
zondag02-06-20249:30Vredekerk LoppersumKees GroenendijkArie van BallegooijenReindersLand 1ste na TrinitatisGroen
zondag09-06-20249:30Petrus & Pauluskerk LoppersumI. de BoerJan Smid BouwsemaAnnelie2de na TrinitatisGroen
zondag16-06-20249:30Vredekerk LoppersumPier PrinsJohn VeldmanVeenstraDe Winter1 dienst
KidsPLUSdiensten
3de na TrinitatisGroen
zondag23-06-20249:30Petrus & Pauluskerk LoppersumTjalling HuismanJan Smid  cantorij tafelviering1ste van de zomerGroen
zondag23-06-20249:30Vredekerk LoppersumAtze Landman Annejet DijkmanBakkerLandTafelviering1ste van de zomerGroen
zondag30-06-20249:30Donatuskerk LeermensAndré van den BorAb Gramsbergen  1 dienst
bev. Ambtsdragers 
2de van de zomerGroen
zondag30-06-202419:00Pancratiuskerk GodlinzeAndré van den BorJan Smid   2de van de zomerGroen
zondag07-07-20249:30Mariakerk ‘t ZandtPier PrinsAb Gramsbergen   3de van de zomerGroen
zondag07-07-20249:30Vredekerk LoppersumAndré van den BorHendrik RitsemaHielemaWaijerKidsPLUSdiensten3de van de zomerGroen
zondag14-07-20249:30Vredekerk LoppersumGuus DoornJohn VeldmanVan der PloegVeenstra1 dienst4de van de zomerGroen
zondag21-07-20249:30Petrus & Pauluskerk LoppersumAndré van den BorAb Gramsbergen Ozinga1 dienst5de van de zomerGroen
zondag28-07-20249:30Vredekerk LoppersumAndré van den BorBrenda BaronBouwman & LandJ. Reinders1 dienst6de van de zomerGroen
zondag04-08-20249:30Petrus & Pauluskerk LoppersumAndré van den BorDennis Wubs Meruma1 dienst Tafelviering7de van de zomerGroen
zondag11-08-20249:30Vredekerk LoppersumJac Van VeenJohn VeldmanKoensOosterhuis1 dienst8ste van de zomerGroen
zondag18-08-20249:30Petrus & Pauluskerk LoppersumAndré van den BorJan Smid Wiersema1 dienst9de van de zomerGroen
zondag25-08-20249:30Vredekerk LoppersumAndré van den BorAnnejet DijkmanDe Winter & WiersemaBoersema1 dienst10de van de zomerGroen
zondag25-08-202419:00Pancratiuskerk GodlinzeCommissieAb Gramsbergen  Epco en Reina10de van de zomerGroen
zondag01-09-20249:30Petrus & Pauluskerk LoppersumAndré van den BorJan Smid   11de van de zomerGroen
zondag01-09-20249:30Vredekerk LoppersumHenk PerdokTjerk de VriesWaijer & FlikkemaKorblet 11de van de zomerGroen
zondag08-09-20249:30Petrus & Pauluskerk LoppersumEgbert SmitDennis Wubs   12de van de zomerGroen
zondag08-09-20249:30Vredekerk LoppersumRinie MeihuizenTheo UilReindersHielema 12de van de zomerGroen
zondag15-09-20249:30Vredekerk LoppersumAndré van den BorBrenda BaronVeenstraBouwsema1 dienst
inspiratiezondag
kindernevendienst en oppasdienst 
13de van de zomerGroen
zondag22-09-20249:30Donatuskerk LeermensAndré van den BorJan Smid   1ste van de herfstGroen
zondag22-09-20249:30Vredekerk LoppersumAtze Landman Arie van BallegooijenBakkerDe Winter 1ste van de herfstGroen
zondag29-09-20249:30Vredekerk LoppersumPier Prins;
André van den Bor
 HielemaLand1 dienst/ cantorij
Tafelviering
2de van de herfstGroen
zondag29-09-202419:00Andreaskerk EenumCommissieBrenda Baron  Avondgebed
Tineke en Jan Wouter
2de van de herfstGroen
zondag06-10-20249:30Donatuskerk LeermensRiet BonsHenk de Vries  Israël zondag3de van de herfstGroen
zondag06-10-20249:30Vredekerk LoppersumFrits PraamsmaTheo UilVan der PloegBakker 3de van de herfstGroen
zondag13-10-20249:30Petrus & Pauluskerk LoppersumAndré van den BorAb Gramsbergen Van Houten1 dienst
KidsPLUSdiensten
4de van de herfstGroen
zondag20-10-20249:30Donatuskerk LeermensAndré van den BorJan Smid   5de van de herfstGroen
zondag20-10-20249:30Vredekerk LoppersumHans FortuinTheo UilBouwman & LandWaijer 5de van de herfstGroen
zondag20-10-202419:00Mariakerk OosterwijtwerdCommissienvt  Taize viering5de van de herfstGroen
zondag27-10-20249:30Donatuskerk LeermensAndré van den BorAnjo de Haan  cantorij6de van de herfstGroen
zondag27-10-202411:00Vredekerk LoppersumHenk PerdokAnnejet DijkmanKoensVeenstra 6de van de herfstGroen
zondag03-11-20249:30Vredekerk LoppersumRinie MeihuizenJohn VeldmanDe Winter & WiersemaOzinga1 dienst7de van de herfstGroen
zondag10-11-202411:00Vredekerk LoppersumChristel MinnaartHendrik RitsemaWaijer & FlikkemaJ. Reinders1 dienst dankdag
KidsPLUSdiensten 
8de van de herfstGroen
zondag17-11-20249:30Donatuskerk LeermensCommissieHenk de Vries  Ochtendgebed
Gerda en Henk
9de van de herfstGroen
zondag17-11-20249:30Vredekerk LoppersumAtze Landman Arie van BallegooijenReindersMeruma 9de van de herfstGroen
zondag24-11-20249:30Petrus & Pauluskerk LoppersumAndré van den BorAb Gramsbergen Oosterhuis1 dienst/ cantorijEeuwigheidszondagWit 
zondag01-12-20249:30Donatuskerk LeermensAndré van den BorHenk de Vries  Tafelviering 1e zondag van adventPaars
zondag01-12-20249:30Vredekerk LoppersumHans FortuinJohn VeldmanVeenstraWiersemaTafelviering1e zondag van adventPaars
zondag08-12-20249:30Vredekerk LoppersumAndré van den BorHendrik RitsemaBakkerBoersema1 dienst
KidsPLUSdiensten
2e zondag van adventPaars
zondag15-12-20249:30Donatuskerk LeermensJolanda TumaHenk de Vries   3e zondag van adventRozerood
zondag15-12-202411:15Vredekerk LoppersumHenk PerdokBrenda BaronHielemaKorblet 3e zondag van adventRozerood
zondag22-12-20249:30Donatuskerk LeermensAndré van den BorJan Smid Hielema1 dienst4e zondag van adventPaars
zondag22-12-202416:30Andreaskerk EenumCommissie Eenum    Kerst in EenumPaars
maandag23-12-202419:00Petrus & Pauluskerk LoppersumGreta HuisToeters   KinderkerstWit 
dinsdag24-12-202422:00Petrus & Pauluskerk LoppersumAndré van den BorToeters  1 dienst JVGKerstnachtWit 
woensdag25-12-202410:00Petrus & Pauluskerk LoppersumAndré van den BorAnjo de Haan Bouwsemacantorij
kindernevendienst en oppasdienst 
KerstdagWit 
zondag29-12-20249:30Donatuskerk LeermensAndré van den BorAb Gramsbergen   Zondag na kerstWit 
zondag29-12-202411:00Vredekerk Loppersum Brenda BaronVan der PloegDe Winter Zondag na kerstWit 
dinsdag31-12-202419:30Vredekerk LoppersumAndré van den Bor Bouwman & LandLand1 dienst7e Kerstdag / OudjaarWit 
protestantse gemeente i.w. Vredekerk/Maarland