Uit de Pastorie 15

Na de bijzondere dienst van afgelopen zondag waarin Arenda van Heuvelen en Dennis Voshart belijdenis aflegden van hun geloof, staat volgende week zondag 31 mei weer een volgend hoogtepunt te wachten. Zondag? Eigenlijk het hele weekend is een hoogtepunt waarin we vieren dat de Vredekerk 50 jaar bestaat.  Dat begint al zodra de kerkbode deze week in bus valt, want met de Kerkbode ontvangen leden van onze gemeente de bijzondere feestkrant van 50 jaar Vredekerk. Deze feestkrant komt ook op de website met daarbij  extra foto’s uit heel de geschiedenis van het kerkgebouw. Zondag na de kerkdienst zijn er ook extra exemplaren beschikbaar voor iedereen die er één wil hebben. Zaterdag is er de Bijbelse Quilttentoonstelling en zondag de heel bijzondere kerkdienst waaraan diverse leden een geheel eigen bijdrage zullen leveren. Na de dienst zal er een modeshow zijn, niet zo maar een modeshow, maar eentje van toga’s door de eeuwen heen. Eigenlijk is togamodeshow niet het juiste woord omdat predikanten lang niet in alle tijden toga’s hebben gedragen.  Na de modeshow gaan we samen eten en sluiten we het feest gezamenlijk af. Het is een eenmalig evenement dus als je het mist krijg je geen tweede kans om het mee te maken. Iedereen, binnen en buiten de gemeente, is van harte welkom om dit jubileum met ons mee te vieren.

ds. Marco Roepers

Nieuwsbrief Vredekerk

Bijbelvers van de dag

Als u namelijk bereidwillig geeft van wat u hebt, worden uw gaven met vreugde aanvaard; u hoeft niet te geven van wat u niet hebt.

Toekomstige evenementen

 1. Kapstokgesprek in het voorjaar

  10 februari 20:00 - 21:30
 2. Film in de Vredekerk

  18 februari 19:45
 3. Keek op de Preek

  20 februari 10:30
 4. Basics

  1 maart 15:45 - 16:45
 5. Kapstokgesprek in het voorjaar

  3 maart 20:00 - 21:30

PKN Vredekerk Maarland