Uit de Pastorie 5

Komende vrijdag komt de gespreksgroep voor ouderen in Wiemersheerd weer bij elkaar. We beginnen om 9:45 uur in de grote vergaderzaal. Het onderwerp is hoofdstuk 6 uit de Paulusbrief aan de Romeinen. Het is een open groep, iedereen kan meedoen zonder aanmelding vooraf. Ook als u buiten Wiemersheerd woont en toch wilt komen bent u van harte welkom.

Zondag 8 februari zal het koor Voices meewerken aan onze dienst in de Vredekerk. Hoewel het koor uit Appingedam komt, zijn verschillende mensen van onze gemeente lid van het koor. Daardoor heeft het ook een bepaalde binding met onze kerk en ook andersom: hebben wij een bepaalde binding met dit koor. We zijn erg blij dat ze komen en dat ze nu een bijdrage leveren aan onze kerkdienst.

ds. Marco Roepers

Nieuwsbrief Vredekerk

Bijbelvers van de dag

Als u namelijk bereidwillig geeft van wat u hebt, worden uw gaven met vreugde aanvaard; u hoeft niet te geven van wat u niet hebt.

Toekomstige evenementen

 1. Kapstokgesprek in het voorjaar

  10 februari 20:00 - 21:30
 2. Film in de Vredekerk

  18 februari 19:45
 3. Keek op de Preek

  20 februari 10:30
 4. Basics

  1 maart 15:45 - 16:45
 5. Kapstokgesprek in het voorjaar

  3 maart 20:00 - 21:30

PKN Vredekerk Maarland