Toekomstige evenementen

 1. Kerkdienst Donatuskerk

  29 november 09:30
 2. Kerkdienst Vredekerk

  29 november 09:30
 3. Kerkdienst Vredekerk

  6 december 09:30
 4. Kerkdienst Jacobuskerk

  13 december 09:30
 5. Kerkdienst Vredekerk

  13 december 09:30
 6. Kerkdienst Donatuskerk

  20 december 09:30
 7. Kerkdienst Vredekerk

  20 december 09:30
 8. Kerkdienst Kerk Eenum

  20 december 16:30
 9. Kerkdienst Petrus & Pauluskerk

  23 december 19:00
 10. Kerkdienst Donatuskerk

  24 december 20:00

Uit de pastorie 9

Komende zondag 23 juli zal Gerjan Voshart belijdenis van zijn geloof afleggen. Dat betekent een bijzondere zondag voor zowel Gerjan als onze gemeente. Zo vaak komt het in onze gemeente niet meer voor dat jongeren deze stap zetten. Gerjan  voelt zich zo aangesproken door het geloof dat hij er zich graag openlijk voor uitspreekt in onze zondagse eredienst. Ik hoop en bid dat  meer mensen de waarde van het geloof zien. Het geloof maakt  de mens. Het doet een mens inzien wie hij is tegenover het aangezicht van God.  Wie je bent in de ogen van God, dat is diepste en grootste waarheid.  Dat maakt het geloof van fundamenteel belang. Het is prachtig dat Gerjans stap dat zichtbaar maakt en het is fantastisch dat Gerjan die in het midden van onze gemeenten (Loppersum en Maarland) gaat zetten.

Na zondag heb ik 3 weken (t/m zondag 13 augustus) vakantie. Voor contact met de kerk kunt u zich dan melden tot de scriba of uw wijkouderling.

Ds. Marco Roepers

Nieuwsbrief Vredekerk

Bijbelvers van de dag

Vraag en er zal je gegeven worden, zoek en je zult vinden, klop en er zal voor je worden opengedaan.