Van de redactie juli/aug 2021

Beste lezers,

Dit is alweer de laatste Op de Hoogte van dit seizoen. Een bijzonder seizoen. Stapje voor stapje worstelen we ons uit de greep van Corona. Op de weg terug naar het ‘oude normaal’, want dat is wat we toch het liefste willen. De onwerkelijke stilte in de straten is verdwenen, de bal rolt weer op de sportvelden, kappers hebben hun deuren weer geopend, er gelden versoepelingen voor onze kerken en ook mogen de terrassen en de restaurants weer open. Een bijzonder moment. We krijgen weer meer ademruimte, gelukkig.

En nu mogen we ook weer reizen,vakantie vieren en mooie herinneringen maken. Ver weg of dichtbij. Vrije tijd, vrij zijn van verplichtingen en tot rust komen. Vakanties zijn geen luxe, ze zijn belangrijk voor onze gezondheid. Even de boel de boel laten en geen last ervaren van deadlines of andere werkstress.

De redactie wenst u/jullie allemaal een mooie en fijne zomervakantie toe!

De volgende Op de Hoogte valt rond 26 augustus weer bij u/jullie in de bus.

Namens de redactie,

Agnes Klunder

Nieuwsbrief Vredekerk

Bijbelvers van de dag

Pas op voor valse profeten, die in schaapskleren op jullie afkomen maar eigenlijk roofzuchtige wolven zijn.