Wees er als de kippen bij!

We hebben al weer van het voorjaarsweer mogen genieten. De krokussen, narcissen en diverse bloesembomen staan in bloei. ’t Is weer lente en binnenkort is het Pasen.

De Wereldwinkel heeft een mooi assortiment aan paasproducten voor u klaar liggen. Diverse ontbijtsets staan klaar om gebruikt te worden voor een lekker paasontbijtje.

Verwen uzelf of iemand anders met een lekker ontbijt met rijstwafels, jus d’orange, jam of hagelslag en diverse soorten thee & koffie.

En natuurlijk hebben we lekkere en verrassende recepten voor een werelds paasdiner.

En wie aan Pasen denkt, denkt natuurlijk aan paaseitjes!

 Kies dan voor de chocolade van Tony’s Chocolonely.

  • Tony’s Chocolonely is op weg naar 100% slaafvrije chocolade.
  • Tony’s Chocolonely draagt het Fair  Trade keurmerk.
  • Tony’s Chocolonely denkt aan het milieu door de papieren wikkel van gerecycled materiaal te maken. De overige grondstoffen die gebruikt worden voor het papier komen uit verantwoord beheerde bossen.
  • Tony’s Chocolonely maakt onder andere gebruik van biologisch gecertificeerde ingrediënten.
  • Tony’s Chocolonely paaseitjes liggen met twaalf extra grote eitjes in een schattig kwarteleierdoosje op u te wachten.

Kijk ook eens op: http://www.tonyschocolonely.com

Loop eens binnen bij de Wereldwinkel en laat je verrassen!

Nieuwsbrief Vredekerk

Bijbelvers van de dag

Er verschenen aan hen een soort vlammen, die zich als vuurtongen verspreidden en zich op ieder van hen neerzetten, en allen werden vervuld van de heilige Geest en begonnen op luide toon te spreken in vreemde talen, zoals hun door de Geest werd ingegeven.

protestantse gemeente i.w. Vredekerk/Maarland